یک گلستانی در اردوی تیم ملی والیبال دختران حضور دارداخبار ورزش بانوان- ترکمن نیوز- پنجمین اردوی تیم ملی والیبال امید دختران ایران با حضور یک ورزشکار گلستانی در کمپ تیم های ملی در تهران در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، دبیر هیات والیبال گلستان گفت: زهرا خان محمدی تنها والیبالیست دعوت شده به این اردوی یک هفته ای است که در کنار ۱۷ ورزشکار از ۱۱ استان دیگر تمرینات خود را زیر نظر مربیان برگزار خواهد کرد .
حسین مقدم راد اظهار داشت: در مرحله پیشین اردوهای تیم ملی این رده سنی، هانیه حسینی و رویا فرخی دیگر ورزشکاران گلستانی نیز حضور داشتند که بنا به تشخیص کادر فنی به این اردو دعوت نشدند
والیبال زنان گلستان در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و برخی از آنها هم اینک عضو ثابت تیم ملی در رده های سنی گوناگون هستند.
مهسا صابری و مونا آشفته از جمله گلستانی هایی والیبال زنان ایران هستند که در همه رویدادها و مسابقات معتبر آسیایی و جهانی جزو نفرات ثابت ترکیب تیم ملی محسوب می شوند.
این دو ملی پوش پس از درخشش درجام کنفدراسیون آسیا، به پیشنهاد و توافق با تیم باریکه سیر در لیگ ترکیه و به عنوان اولین زنان لژیونر والیبال گلستان با قراردادی یک ساله راهی این کشور شدند.
اجرای مستمر طرح استعدادیابی و برگزاری المپیاد ورزشی از جمله اقدامات آینده نگرانه ورزش گلستان است که توانسته ظرفیت رشته های گوناگون و توانمندی ورزشکاران مستعد را افزایش دهد.
گلستان یکی از قطب های والیبال ساحلی و سالنی مردان در ایران بوده، علاوه بر حضور تیم ها و ورزشکاران استان در لیگ های برتر، برگزاری مسابقات محلی و غیررسمی در نقاط گوناگون نیز مورد استقبال علاقمندان است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۷

۲۹ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42295

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک