محور بندرترکمن کردکوی 1 300x187 - یک کیلومتر ازمحور کردکوی – بندر ترکمن آسفالت شدتورکمن نیوز: مديركل راه و شهرسازي گلستان گفت: ۱۳۰۰ متر از محور كردكوي – بندر ترکمنآق قلا به با هدف افزايش ضريب ايمني آن آسفالت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حسین محبوبی اظهار داشت: طول محور کردکویبندر ترکمن حدود ۱۰ کیلومتر می باشد که در حال حاضر بخش اعظمی از عملیات زيرسازي و تعريض ابنيه فني آن شامل پل ها و آبروها انجام شده است.

محبوبی ادامه داد: اين پروژه، ملي و پيوست بودجه سنواتي است كه از سال ۸۹ شروع شده که در این راستا حدود ۹۵ درصد باند غربی عملیات اجرای زیرسازی آن تا سطح زیر آسفالت تکمیل گردیده و در همین باند اجرای آسفالت به طول تقریبی ۱۳۰۰ متر نیز به اتمام رسیده است.

وي ادامه داد : در باند شرقی محور عملیات زیر سازی تا سطح زیر ساب بیس تکمیل و عملیات اجرای ساب بیس و تکمیل لایه های زیر سازی در حال انجام میباشد .

مدیر کل راه و شهرساز ی استان گلستان افزود: در صورت تخصیص اعتبار سالجاری که تا کنون مبلغ حدود ۶ میلیارد تومان اعلام گردیده می توان ضمن تکمیل باقی مانده عملیات اجرای بیس باند غربی نسبت به تکمیل اسفالت کل باند غربی اقدام و همچنین نسبت به تکمیل بخشی از عملیلات اجرای زیر سازی باند شرقی اقدام نمود.

وي افزود: اقدامات ايمن سازي ديگري از قبيل بهسازي و روكش آسفالت دو خطه موجود آن طي سال هاي گذشته انجام شده و هم اينك نيز، تعريض و چهاربانده كردن آن ادامه دارد .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۵

۰۳ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62097

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک