یک هزار تخت بستری به ظرفیت درمانی گلستان افزوده خواهد شدترکمن نیوز:   استاندار گلستان با بیان اینکه در حال حاضر در کل استان ۲۲۵۰ تخت بیمارستانی وجود دارد، اظهار کرد: با اتمام بیمارستان های درحال احداث و کلنگ زنی های جدید، حدود هزار تخت به ظرفیت درمانی استان افزوده خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در آیین کلنگ زنی بیمارستان ۹۱ تختخوابی شهدای شهرستان رامیان، گفت: در این ایامی که ویروس کرونا موجب افزایش تعداد بیماران شد، از همان ظرفیت موجود در استان بهره بردیم اما این تعداد نسبت به جمعیت استان و میانگین سرانه کشوری بسیار کمتر است.

وی از متولیان احداث این بیمارستان خواست تا تلاش کنند این بیمارستان ظرف مدت یکسال به بهره برداری برسد.
حق شناس با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته به استان برای رفاه بیشتر مردم، تصریح کرد: علیرغم تمام مشکلات و محدودیت های مالی دولت، مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری به استان حدود ۶۰۰ میلیارد تومان بود که هزار میلیارد تومان هزینه شد و در دوم دوم سفر نیز حدود ۱۸۰۰ میلیارد تومان مصوب شد که دوهزار میلیارد تومان هزینه شد.
وی با اشاره به سفر اخیر رییس سازمان برنامه و بودجه به استان خاطرنشان کرد: در این سفر، چند گره اساسی استان باز شد.
حق شناس با اشاره به اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل سد نرماب گفت: انشالله در تابستان سال جاری، مخزن این سد آماده آبگیری خواهد بود.
استاندار گلستان در پایان یک خبر خوش داد و اظهار کرد: پیش بینی می شود در سال جاری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندم، جو و کلزا در استان برداشت شود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۲۸ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73439

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک