یکی از کانون های توجه در جامعه، جوانان هستندبندرترکمنتورکمن نیوز:  فرماندار شهرستان ترکمن گفت: یکی از کانون های توجه در جامعه، جوانان هستند و بایستی در راستای سلامت روحی و روانی آن ها با برنامه غنی حرکت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛الیاس هیوه چی صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد؛ ضمن تشکر از همه کسانی که در مدیریت سیل اخیر تلاش کردند، اظهار کرد: با همت جمعی و تلاش مدیران دستگاه های اجرایی، بخشداران، دهیاران و مردم و بخصوص قشر جوان توانستیم سیلاب را مدیریت کنیم و از اتفاقات ناگوار پیشگیری کنیم.
وی با اشاره به نقش مهم جوانان در مدیریت بحران سیل اخیر گفت: جوانان ما در اکثر روستاها با تلاش و همت، دوشادوش همه عزیزان برای پیشگیری و مقابله با سیل نقش خود را ایفا کردند و از همه آن ها تشکر و قدردانی می کنم.
هیوه چی با اشاره به در پیش رو بودن ایام تعطیلات تابستان تاکید کرد: جوانان امروز ما نیازمند توجهات ویژه ای هستند، بایستی از انرژی، توان، خلاقیت و ابتکار آن ها که ظرفیت بسیار خوبی است، در راستای ارتقاء و بالندگی فرهنگی و پیشرفت و توسعه شهرستان با برنامه ریزی غنی و پرمحتوا استفاده کنیم.
رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با تاکید بر اهمیت حوزه جوانان، از اداره ورزش و جوانان و سایر دستگاه های عضو این ستاد در شهرستان خواست با هدف گذاری دقیق و طراحی و تدوین برنامه های غنی و همچنین با اتحاد، هم سویی، هماهنگی و تعامل با سایر دستگاه های اجرایی و هم افزایی، با استفاده از امکانات موجود در شهرستان در برآورده کردن انتظارات و نیازمندی های جوانان همت جدی کنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۳

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53659

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک