امام جمعه گنبدکاووس:

امام جمعه گنبدکاووس,مراسم یادواره شهدای محله بهارگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس شکسته شدن ابهت ابرقدرت‌ها را در دل مستضعفین و به ویژه ملت ما حاصل روحیه انقلابی و الهی امام راحل و رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید کرد: یال وکوپال مستکبران جهانی به ویژه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار ریخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  حجت‌الاسلام محمود ترابی صبح امروز در مراسم یادواره شهدای محله بهار شهدای شهرستان گنبدکاووس که در مسجد علوی این محله و با حضور مسوولان ارشد شهرستانی و جمع کثیری از مردم و خانواده‌های شهدا برگزار شد، اظهار کرد: آنچه امروز در حوزه ابهت و اقتدار این انقلاب الهی مشاهده می‌کنیم حاصل دوراندیشی و ژرف‌نگری امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب است.

وی با بیان اینکه امام راحل به گواه بسیاری از علمای معاصر ایشان به عالم ملک و ملکوت مسلط بود، افزود: دوست و دشمن بر این نکته معترف هستند که امام خمینی (ره) هیچ وقت زیر بار حرف زور نمی‌رفت و هیچ‌گاه نیز از هیچ کس و هیچ اتفاق و رخدادی نهراسید.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه بسیاری در حین مبارزه امام را از تنها ماندن می‌ترسانند، خاطرنشان کرد: اما امام راحل عظیم‌الشان ما هیچ‌گاه از این حرف‌ها نترسید و معتقد بود که یاران او همان سربازان الهی هستند که روزی در گهواره بوده و به وقت لزوم در وسط میدان مبارزه حاضر خواهند شد.

ترابی با بیان اینکه امام خمینی (ره) به هدف خود و به نصرت الهی همواره ایمان داشت، ادامه داد: ایشان هیچ‌وقت در طول مبارزه ناامید نشد و در سخت‌ترین و بدترین شرایط نیز بر وعده خدا مبنی بر پیروزی مستضعفین بر مستکبرین ایمان داشت.

وی با اشاره به اینکه فرعون با همه پلیدی و نخوت خود هر نوزادی را که در سرزمین آن روزهای مصر به دنیا می‌آمد می‌کشت تا خطری برای حکومت او نباشد، تصریح کرد: اما اراده الهی بر این مقدر شده بود که حضرت موسی (ع) در خانه فرعون و به گواه تاریخ در کنار تخت فرعون رشد یافته و فرعون را به خاک مذلت و رسوایی بکشاند.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه این امام راحل بود که مشت‌های مردم ما را گره کرد، گفت: ایشان بودند که با دلی دریایی و متکی به نصرت الهی به همه مردم اقتدار و ابهت بخشید و به همگان آموخت که مستکبران و خونخواران جهانی هیچ ترسی ندارند و نباید اصلا به آنها توجهی کرد.

وی با بیان اینکه امروز حتی آنهایی که نقش اپوزیسون را بازی کرده و بر علیه نظام و انقلاب حرف م‌یزنند مدیون اما راحل هستند، افزود: زیرا این امام راحل بود که به همه مردم قدرت آزادی بیان و شجاعت بیان نظرات خود و حتی نقد به حکومت را بدون واهمه داد./فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۱

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11444

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک