استاندار گلستان :

گندمکاران برای ارائه محصول خود به مراکز خرید ، نیاز به معرفی نامه ندارنداخباراستانی-ترکمن نیوز- استاندار گلستان با تاکید بر اینکه ۱۱۰مرکز خرید گندم در استان آماده خدمت به کشاورزان هستند اظهار کرد: گندمکارانی که مشخصات خود را در سامانه ثبت کردند برای ارائه محصول خود به مراکز خرید ، نیاز به معرفی نامه ندارند .
 به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی تصریح کرد: قریب به ۵ درصد از کشاورزان که مشخصات خود را در سامانه پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی ثبت نکردند می توانند با ارائه معرفی نامه ، محصول خود را به مراکز خرید تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه مراکز پرترافیک ساماندهی خواهند شد ، افزود: کشاورزان می توانند با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان به مراکز خلوت تر جهت ارائه محصول هدایت خواهند شد.

استاندار گلستان با اشاره به کیفیت بالای گندم استان، گفت: باید تلاش کنیم سهمیه تولید آرد در گلستان را افزایش دهیم و از این طریق ارزش افزوده این محصول را جذب نماییم.

لازم به ذکر است کشاورزان گلستانی سطح ۳۸۵ هزار هکتار از اراضی استان را به کشت گندم اختصاص داده اند و تا کنون ۲۵۰ هزار تن از گندم کشاورزان گلستانی خریداری شده است و روند خرید ادامه دارد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۹

۱۲ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک