آتش نشانی 300x186 - گنبدکاووس پایلوت امدادرسانی شرق گلستانترکمن نیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس گفت: این شهرستان پایلوت امدادرسانی شهرداری‌های شرق گلستان می‌باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سید سجاد حسینی در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: در صورت بروز حادثه‌های گسترده شهرستان‌های همجوار شرق گلستان به دلیل کمبود امکانات از سازمان آتش نشانی گنبدکاووس جهت امدادرسانی تقاضای کمک می‌کنند.

حسینی تصریح کرد: گنبدکاووس دارای ۳ ایستگاه آتش نشانی می‎‌باشد و ایستگاه چهارم نیز تاپایان سال ۹۹ به بهره برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس بیان داشت: ۴۸ نیروی آتش نشان در ۳ ایستگاه در حال خدمت رسانی هستند که امید است با بهره برداری ایستگاه چهارم نیروهای آتش نشان در شهرستان افزایش یابد.

حسینی افزود: ۸ دستگاه ماشین اطفا حریق در شهرستان موجود می‌باشد که از این تعداد ۴ دستگاه نوسازی شده و قابل استفاده هستند، ۴ دستگاه قدیمی بوده و نیاز به بازسازی دارند و ۲ دستگاه ماشین امداد و نجات جهت امدادرسانی قابل استفاده است.

وی گفت: به توجه به نیاز شهرستان گنبدکاووس در ابتدای سال ۹۹ بالابر ۲۷٫۵ متری که قابل امدادرسانی به ۶ طبقه مسکونی می‌باشد خریداری شد.

حسینی اظهار کرد: آزمون علمی آتش نشانی‌های جدیدالاستخدام برای اولین بار در شرق استان و گنبدکاووس توسط سازمان آتش نشانی همچنین برای اولین بار کلاس‌های آموزش امداد و نجات و اطفا حریق برای آتش نشان‌های دهیاری‌های شرق گلستان برگزار گردید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس در پایان از شهروندان در خواست کرد: در زمان بروز حادثه خونسردی خود را حفظ نموده و با شماره ۱۲۵ تماس گرفته و آدرس دقیق محل حادثه را اعلام نمایندتا آتش نشان ها در کوتاه ترین زمان به محل حادثه اعزام شوند.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۶

۰۸ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83421

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک