جلسه بررسی مسائل فرهنگی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اخبار گنبد کاووستورکمن نیوز معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه ساختمان اداره ارشاد کنونی قدمت طولانی دارد، گفت: با توجه به استعدادهای خوب جوانان شهرستان در حوزه های فرهنگی و هنری، انتظار داریم اداره کل ارشاد مجتمع فرهنگی استاندارد و به روز در گنبدکاووس احداث کند.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی، در جلسه بررسی مسائل فرهنگی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اظهار داشت: با توافق اداره کل فرهنگ و ارشاد در احداث مجتمع فرهنگی، فرمانداری ویژه نیز در اعتبارات شهرستانی سال ۹۸،بیشترین اعتبار را در حد توان شهرستان به این امر اختصاص خواهد داد.
وی افزود: زمینه های فرهنگی و هنری زیادی در حوزه شهرستان وجود دارد و جوانان و علاقمندان به این حوزه با فعالیت های مختلف در سطح استان و کشور خوب درخشیدند.
معاون استاندار و فرماندار گنبدکاووس بیان داشت: در حوزه ورزشی نیز ۹۰ درصد مدال ها و افتخار آفرینی های که ورزشکاران استان در سطح کشوری و بین المللی کسب کردند، توسط ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس بوده و این موضوع توسط مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان شده است.
وی ادامه داد: ظرفیت های شه, ستان گنبدکاووس در حوزه های مختلف نمود دارد و ۵۵ درصد صادرات غیر نفتی گلستان و ۶۰ درصد سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان در گنبدکاووس انجام شده است که این امر نشان دهنده این موضوع است که باید به این شهرستان نگاه ویژه شود.

جلسه بررسی مسائل فرهنگی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

کریمی یادآور شد: یکی از مباحث مهم و تاثیر گذار در جامعه مباحث فرهنگی، هنری و اجتماعی است و تنها انتظار ما از ادا ه کل فرهنگ و ارشاد ساخت یک مجتمع و ساختمان فرهنگی و هنری در کنار ساختمان کنونی با استاندارد های روز کشور است تا جوانان بهتر بتوانند فعالیت های فرهنگی و هنری خود را در یک فضای آرام بخش انجام دهند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۹

۰۸ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38877

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک