گنبدکاووس 300x222 - گنبدکاووس میزبان مسابقات کشتی گورش ترکمنی شدتورکمن نیوز مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: گنبدکاووس میزبان مسابقات کشتی گورش ترکمنی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  بهمن طیبی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات کشتی «گورش ترکمنی» طی روزهای آینده در استان گلستان و به میزبانی گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مسابقات از ۲۵ دی‌ماه جاری با حضور هفت تیم از چهار کشور ایران، ترکمنستان، آذربایجان، پاکستان و افغانستان برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به اینکه سه تیم منتخب از ایران در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد، گفت: این رقابت‌ها به میزبانی گنبدکاووس برگزار خواهد شد و تلاش ما بر این است همانند دیگر مسابقات بین‌المللی که در گذشته برگزار کردیم بهترین میزبانی را در گلستان شاهد باشیم.

طیبی متذکر شد: کشتی گورش یکی از رشته‌های پرطرفدار و دارای ریشه در استان گلستان به ویژه در قوم ترکمن این استان است که امیدواریم با برگزاری چنین مسابقاتی علاوه بر افزایش علاقمندان به این رشته ورزشی شاهد رشد هرچه بیشتر ورزشکاران این رشته در استان گلستان باشیم.

وی با تقدیر از تمام رسانه‌های فعال در استان گلستان بیان کرد: پوشش رسانه‌ای با کیفیت و در سطح بالای مسابقات بین‌المللی نشان داد ظرفیت خبرنگاران ورزشی و رسانه‌های استان گلستان در حوزه پوشش رقابت‌های بین‌المللی نیز قابل توجه است و از این طریق از همه رسانه‌ها نیز برای پوشش این واقعه ورزشی دعوت به عمل می‌آید.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۲

۱۹ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67580

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک