بدمینتون گنبدکاووس 300x209 - گنبدکاووس میزبان مسابقات بدمینتون گلستانتورکمن نیوز رئیس هیات بدمینتون گلستان گفت: ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه مسابقات استانی بدمینتون مردان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در گنبدکاووس برگزار می شود.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدتقی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: ۱۲۰ ورزشکار از تمام شهرستان‌های استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، پیشکسوتان و بزرگسالان در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.

وی افزود: بدمینتون‌بازان شرکت کننده به صورت دو نفره و انفرادی از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۴ بهمن در سالن تخصصی بدمینتون شهید کامرانی گنبد با هم رقابت خواهند کرد.

رییس هیات بدمینتون گلستان ادامه داد: با توجه به اینکه در استان گلستان، سالن تخصصی این رشته تنها در گنبدکاووس وجود دارد، این دوره از مسابقات در این شهرستان برگزار می‌شود.

کریمی گفت: نبود سالن اختصاصی در گرگان و سخت بودن شرایط برای اجاره سالن، مهمترین مشکل فعلی هیات بدمینتون گلستان است و برای برگزاری مسابقات بدمینتون استانی بانوان به مناسبت روز مادر در تمام رده‌های سنی به میزبانی مرکز استان در روزهای هفتم و هشتم اسفند در حال رایزنی هستیم.

وی افزود: تلاش داریم این مسابقات در گرگان برگزار شود و در صورت تامین نشدن سالن، شهرستان دیگر استان میزبان این رقابت‌ها خواهد بود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۳

۲۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69584

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک