گزارش تصویری-ترکمن نیوز-  حسن روحانی به همراه جمعی از وزرا در دومین سفر خود به گلستان وارد این استان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  پیش از ظهر امروز حجت الاسلام حسن روحانی به همراه جمعی از وزرا در دومین سفر خود به گلستان وارد فرودگاه کلاله شد و در نخستین برنامه خود در جمع مردم گنبدکاووس حضور یافت.

در مراسم استقبال از رییس جمهوری، اعضا شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی گلستان، برخی معاونین استاندار و نیز نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و برخی فرمانداران و ائمه جمعه شیعه و اهل سنت شهرهای شرق گلستان حضور داشتند.

در این سفر چند تن از وزیران از جمله اطلاعات، کشور و نیرو همراه با رییس جمهور وارد گلستان شدند و تعدادی دیگر از اعضای هیات دولت شامل وزیران، معاونین و مشاوران رییس جمهور نیز طی امروز و فردا با پروازهای جداگانه وارد این استان می شوند.

روحانی پس از ورود به شهرستان گنبدکاووس با استقبال قرجه طیار نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس، با حضور در استادیوم تختی به سخنرانی پرداخت.

تحویل نامه های مردمی به مکان هایی که از قبل پیش بینی شده بود و نیز اجرای برنامه های هنری بویژه اجرای موسیقی محلی از دیگر بخش های این مراسم بود که شور و حال خاصی به جمعیت حاضر در ورزشگاه می داد.

گزارش و عکس: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۱

۲۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43703

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک