حاشیه مسابقات سوپرلیگ والیبال "شهرداری گنبدکاووس-کاله آمل"

اخبار والیبالتورکمن نیوز: پیش بینی نتیجه بازی شهرداری گنبدکاووس و کاله آمل قبل از آغاز بازی توسط سرمربیان دو تیم و مصاحبه با پیشکسوت والیبال دهه ۶۰ تیم ملی ایران:

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران،  احد ارمشی سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس گفت: با توجه به تمرینات خوبی که داشتیم و حمایت‌های هواداران عزیز امیدواریم این بازی را با پیریزی تمام کنیم.

 

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل نیز در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: همیشه بازی در خانه میزبان که تماشاگران انبوه و آتشین دارد لذت بخش هست و فضای بازی را برای تیم مقابل سخت میکند.

وی افزود: تیم کاله با این فضا آشنا است و سعی میکنیم بازی خوبی ارائه دهیم تا تماشاگران از یک بازی خوب لذت ببرند.

عطایی در مقایسه دو تیم شهرداری گنبدکاووس و کاله آمل تاکید کرد: گنبد با ۶ برد و کاله با ۵ برد تفاوت چندانی ندارند و پیش بینی میکنم بازی سختی خواهیم داشت.

حبیب کوزلی از پیشکسوتان و بزرگان والیبال دهه ۶۰ کشور نیز گفت: بازی امروز دربی شمال کشور هست و درواقع بازی آمل و گنبد محسوب میشود.

وی افزود: بازی تقریبا پایاپای پیش بینی میکنم و هر تیم کمتر اشتباه کند برنده خواهد شد.

کوزلی تصریح کرد: سالن ورزشی حال حاضر درخور شأن این شهرستان نیست و گنبدکاووس لایق حداقل یک سالن ورزشی ۱۰ هزار نفری است و تماشاگران واقعا در تشویق تیم خودشان مایه میگذارند و همیشه سالن ورزشی نتانسته پاسخگوی تماشاگران شهرستان باشد.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۳

۱۱ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41177

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک