قرجه طیار:

گنبدکاووس به جایگاه واقعی خود در سطح کشور نرسیده است+عکسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  نماینده مردم گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون در مجلس شورای اسلامی گفت: گنبدکاووس به جایگاه واقعی خود در سطح کشور نرسیده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  قرجه طیار امروز در مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۰۲ پروژه‌ عمرانی و تولیدی و اقتصادی در دانشگاه شمس گنبدکاووس که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی دوران اثباتی خود را پشت سرگذاشته است و ما در مرحله ثباتی هستیم.

وی افزود: به کوری چشم دشمنان، مردم ما علیرغم مسائل و مشکلات اقتصادی و شیطنت هایی که استکبار جهانی در تاریخ انقلاب داشته و الان بیشتر شده است همراه و همگام نظام هستند و ان شالله یکبار دیگر از این جنگ اقتصادی با سربلندی بیرون می آیند.

طیار با تشکر از زحمات استاندار گلستان برای پیشرفت های ورزشی، عمرانی  و اقتصادی استان و شهرستان گنبدکاووس گفت: گنبدکاووس به نسبت جمعیت، وسعت و توانمندی هایی که دارد و علیرغم تلاش هایی که انجام شده در خیلی از عرصه ها متاسفانه قلم خوردگی های زیادی گرفته است.

وی ادامه داد: ما منکر پیشرفت شهرستان در این ۴۰ سال نیستیم، اما گنبدکاووس به جایگاه واقعی خود در سطح استان و کشور نرسیده است.

قرجه طیار امروز در در مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی 402 پروژه‌ عمرانی و تولیدی و اقتصادی در دانشگاه شمس گنبدکاووس

نماینده مردم در مجلس از استاندار گلستان خواست تا به جد پیگیر مطالبات به حق مردم گنبدکاووس در خصوص دانشکده علوم پزشکی و جاده نفت باشد.

قرجه طیار با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهوری به گلستان و گنبدکاووس گفت: ما انتظار داشتیم در سفر ریاست جمهوری طرحهای کلان تر و ویژه تر مانند راه آهن گرگان-گنبد-مشهد، دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در شهرستان و استان دیده بشه. اما متاسفانه انتظارات مردم برآورده نشده است.

نماینده مردم گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون در آخر از دستاوردهای سفر رئیس جمهور به گنبدکاووس و تخصیص اعتبار برای احداث و تجهیز دانشکده علوم پایه، احداث موزه گنبد به عنوان بزرگترین موزه شمال کشور، احداث خانه ژیمناستیک، احداث مجتمع فرهنگی ورزشی، تکمیل فاز دوم استادیوم آزادی، کمک به خرید ایکس ری برای مرزاینچه برون و تجهیز قرنطینه دامی برای مرز اینچه برون تشکر کرد.

خبرنگار: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۲

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44696

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک