گنبدکاووس، یک پل و دیگر هیچتورکمن نیوز:  بعد از مدتها در سطح شهر‌گنبدکاووس شاهد افتتاح یک‌پروژه مثمرثمر در ایام الله دهه فجر بودیم. افتتاح پل زنده یاد آخوند طلایی که برای ریه های خسته شهر از ترافیک مانند یک نایژه عمل خواهد کرد.

سوالی که در اینجا به ذهن‌نگارنده خطور می‌کند این است آیا فقط و فقط افتتاح یک‌ پل آنهم برای این شهر پاسخگوی ترافیک و سیل عظیم خودروهایی که‌هر روز در داخل شهر تردد می‌کنند خواهد بود؟
شهری که ادعای دومین شهر بزرگ استان را دارد صرفا با یک افتتاح آیا به آمال و آرزوهای خود خواهد رسید؟

ترافیک گره کور شهر گنبد است که تا به امروز هیچ دست توانایی نتوانسته آن را بگشاید و علیرغم آمدن و رفتن های بسیاری که در سطح مدیریت شهری و حتی نمایندگان‌ محترم مجلس شورای اسلامی صورت گرفته ولی تا کنون حرکتی در راستای حل این‌ معضل و سایر معضلات شهر صورت نگرفته است.

چند معضل شهر گنبد که در نگاهی کوتاه به چشم می آید مانند نبودن یک جاده کمربندی مشخص برای شهری که در شاهراه ترانزیت بین المللی قرار دارد ، نبودن پل های روگذر و زیر گذر در ورودی و خروجی های شهر ، نبودن پارکینگ هایی در مدخل ورودی شهر برای سواری ها و تاکسی های بین شهری و روستایی و و و وهای دیگر.

حال این وضعیت شهر‌گنبدکاووس را با افتتاحیه های کوچک و بزرگی که در مرکز استان صورت می‌گیرد مقایسه کنید . البته به قول دوستان قیاس مع الفارق است ولی گنبدکاووس به عنوان دومین شهر استان گلستان است آیا افتتاح فقط یک پل به عنوان پروژه بزرگ در سطح شهرستان پاسخگوی نیاز مردم شهر خواهد بود؟

 

✍️ فرزاد بحری

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۶

۲۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69416

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک