گمیشان همچنان مقاوم در برابر سیلاب تورکمن نیوز: تقویت دیواره‌ها حفاظتی از روز گذشته در دستور کار قرار گرفته و چندین بیل مکانیکی نیز هم اکنون در حال فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از صدا و سیما، فرماندار گمیشان در حاشیه بازدید از سطح شهر گمیش تپه با اعلام این خبر گفت: روز گذشته جلسه اضطراری شوارای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان برگزار شد و هم اکنون کلیه دستگاه ها در حال آماده باش می باشند.

امیر شیر توماج با بیان اینکه اطلاع رسانی های لازم از طرق مختلف انجام شده است گفت: تقویت دیواره کانال ها و کاهش حجم ورودی آب کانال داخل شهر از مهمترین برنامه ها طی روزهای گذشته بود.

رئیس شوارای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان افزود: قطعاً مردم در صورت نیاز در کنار دستگاه های خدمات رسان و سایر ارگان ها حضور فعالی خواهند داشت.

فرماندار گمیشان با بیان اینکه کلیه جاده های شهرستان باز است و تردد وسایل نقلیه در حال انجام می باشد گفت: این مسیرها با تلاش سپاه، اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای و شهرداری مرمت و بازسازی شده است.

وی افزود: در جریان آبگرفتگی اخیر ۴۹بریدگی برای هدایت آب در مسیرهای دسترسی سطح شهرستان ایجاد شده بود که هم اکنون کلیه این مسیرها بوسیله عملیات گراویل ریزی، لوله گذاری یا احداث پل های فلزی موقت مرمت شده است.

توماج گفت: حجم ورودی آب به گرگان رود و کانال های سطح شهرستان به صورت لحظه ای پایش می شود و چندین پمپ در سطح شهرها و روستاها در حالت آماده باش یا ارائه خدمت هستند.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان در پایان خاطر نشان کرد: ۵بیل مکانیکی در سطح شهرستان مشغول فعالیت است و هماهنگی لازم جهت حضور چندین بیل مکانیکی نیز انجام شده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۲

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52410

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک