gomrok 26m 300x157 - گمرگ مرزی اینچه برون برای خودروهای حمل بار موکب ها مجوز خروج موقت صادر می کنداخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز-  مدیر کل گمرکات گلستان از برنامه ریزی برای صدور مجوز خروج موقت خودروهای حمل بار ویژه موکب های ایام اربعین از این استان به کشور عراق خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایرنا،سید ابراهیم حسینی روز چهارشنبه به خبرنگار ما گفت: صدور مجوز خروج موقت برای خودروهای ویژه ایام اربعین در سال های گذشته در استان های هم مرز با عراق انجام می شد که امسال این مجوزها توسط گمرکات گلستان نیز صادر می شود.
وی اضافه کرد: براین اساس صاحبان خودروهایی که قرار است تجهیزات و بار موکب های استان گلستان را به کشور عراق حمل نمایند، با مراجعه به پایانه صادراتی گمرگ در شهر گنبدکاووس و سندیکای کامیون داران مقابل هتل آذین درشهر گرگان، این مجوز خروج موقت را دریافت نمایند.
حسینی یادآور شد که پیش بینی می شود ۴۰ تا ۵۰ دستگاه خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین امسال تجهیزات و بار موکب های استان گلستان را به کشور عراق منتقل نمایند.
به گفته وی؛ صدور مجوز خروج موقت برای خودروها از روز گذشته آغاز و تا چند روز مانده به اربعین حسینی ادامه دارد.
اینچه برون هم اینک تنها گمرک زمینی و ریلی گلستان است که درشرق استان و در فاصله ۸۰ کیلومتری شمال مرکز شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس و درجوار مرز ایران و ترکمنستان قرار دارد.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۲۴

۲۶ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5283

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک