ساحلی 16 300x300 - گلستان میزبان مسابقات والیبال ساحلی کشورترکمن نیوز: مسابقات تور دو ستاره والیبال ساحلی کشور در بندرترکمن آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  تور ملی دوستاره والیبال ساحلی بندر ترکمن قرعه‌کشی شد و ۳۱ تیم در این مسابقات با هم رقابت می‌کنند.

این مسابقات از صبح (دوشنبه ۵ ابان) در سه زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرترکمن آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

قرعه‌کشی نخستین تور ملی سال ۹۹ کشور، یکشنبه با حضور مسئولین ورزش استان گلستان در رستوران هتل کاسپین بندرترکمن برگزار شد و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تنها یک نماینده از هر تیم در آن شرکت کرد.

این رقابت‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود و داشتن تست منفی کرونا، از الزامات برای بازیکنان و عوامل اجرایی است.

بر اساس قرعه انجام شده، سی و یک تیم در هشت گروه دور مقدماتی (هفت گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) تور ملی دو ستاره بندر ترکمن به قرار زیر باهم رقابت می‌کنند:

گروه A
۱-آرش وکیلی – بهمن سالمی
۲-باتی باکس: محسن مهرگان – سید محمد حسین موسوی
۳-لوازم آرایشی برومند: وحید نیکوفر – داود یمرلی

گروه B
۱- هتل کانیار علی‌آباد کتول: رحمان رئوفی – حامد میرزاعلی
۲-رادین پلاست کاوان: بهمن قلی‌پوری – ابراهیم امان‌پور
۳-هورسان رامسر: صابر هوشمند – عباس پورعسکری
۴-شهرداری جویبار: حمزه چلنگری – امیر پلنگیان

گروه C
۱-سایپا تهران: علیرضا آقاجانی – جواد فیروزپور
۲-کشتیرانی نیل گستر گناوه: محمد جان‌احمدی – محمداسماعیل نقی‌پور
۳-سرو قامتان بابل: سیدعباس مظفری – میثم شکری
۴-هیات والیبال شهرستان سمنان: ایمان ضیایی – آیدین بوبک

گروه D
۱-اتو لنت سعید گنبد: پرویز فرخی – بهنام توکلی
۲-خنجر خرمشهر: سید حمید سیدنوری – مهرشاد حمیداوی
۳-گلسا پوش یزد: مهدی محفوظی – طاها مهری
۴-بندرترکمن: عزیز امانیان – میکائیل خوجم‌زاده

گروه E
۱-سامسونگ: آق محمد سلاق – امیر شوشتری‌زاده
۲-هیات والیبال تهران: امید حسینی – کیا شوشتری‌زاده
۳-کیانپارس اهواز: حسین جاودانیان – احسان یوسفی اصل
۴-پاس گرگان: علی روح‌افزایی – بهنام یارعلی

گروه F
۱-املاک فرید کلاچای: شهرام قاسم‌خواه – پیمان درگاهی
۲-بافق یزد: محمد پورامینی – محمد جواد نظری
۳-عکاسی آتی تاتی: سجاد آقایی – مرتضی نظری
۴-فروشگاه اینترنتی الیزا: علی ذهبی – مهدی خسروی‌فرد

گروه G
١- ایساکو کنعانی بهشهر:علی رحیمی – علی عبداله پور

٢-مجموعه اب درمانی و استخر مادر اق قلا:سینا عنایتی – آرمین کمی

٣-فرش گلستان سنگسر: مجید صفائی – مجتبی آرو

٤-آرد ترکمن دشت بندرترکمن: محمد امین گلی نیا – رسول خواجه

گروه H
۱- سیمان گیلان: سید سینا جعفری – ارشیا اکبری
۲-شرکت تعاونی سبز دشت: رسول یمرلی – کامبیز کلته
۳- زد میکی ZED MIKI: محمد امین حسن‌زاده – رشید قرنجیک
۴-فیلتر سرکان: سالار جعفری تمایلس – مهدی بصیری

برنامه روز نخست دور مقدماتی به قرار زیر است:

ساعت ۸:۳۰
گروه H
زمین ۱: سیمان هرمزگان – فیلتر سرکان
زمین ۲: شرکت سبز دشت قلعه – زد میکی
گروهG
زمین ۳: ایساکو کنعانی بهشهر – آرد ترکمن دشت

ساعت ٠٩:١٥
گروهG
زمین ۱: مجموعه آب درمانی و استخر مادر آق‌قلا – فرش گلستان سنگسر

گروهF
زمین ۲: املاک فرید کلاچای – فروشگاه اینترنتی الیزا
زمین ۳: بافق یزد – عکاسی آتی تاتی

ساعت ۱۰:۰۰
گروهE
زمین ۱: سامسونگ – پاس گرگان
زمین ۲: هیات والیبال تهران – کیان پارس اهواز

گروهD
زمین ۳: اتولنت سعید – بندرترکمن

ساعت١٠:٤٥
گروهD
زمین ١: خنجر خرمشهر – گلساپوش یزد
گروهC
زمین٢: سایپا – هیات والیبال شهرستان سمنان
زمین ٣: نیل گستر گناوه – سروقامتان بابل

ساعت ١١:٣٠
گروهB
زمین ۱: هتل کانیار علی‌آباد – شهرداری جویبار
زمین ۲: راوین پلاست کاوان – هورسان رامسر
گروهA
زمین ۳: باتی باکس – لوازم آرایشی برومند

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۶

۰۵ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84851

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک