گلستان میزبان اولین المپیاد نخبگان دو و میدانی پسران کشور می شوداخبار ورزشی-ترکمن نیوز-  رئیس هیئت دو و میدانی گلستان از میزبانی این استان از اولین دوره المپیاد نخبگان دو و میدانی پسران کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سید وحیدرضا میرا اظهار کرد: المپیاد نخبگان دو و میدانی پسران کشور با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و مساعدت فدراسیون دو و میدانی از پنجم آذرماه به مدت چهار روز در گرگان برگزار می شود.

میرا افزود: این مسابقات به منظور انتخابی مسابقات نوجوانان آسیا که اسفند ماه امسال در هنگ کنگ برگزار می شود خواهد بود که تیم ایران در این رقابت ها دارای ١٢ سهمیه است.

وی ادامه داد: در صورت مساعدت هوا جمعه ۲۰ مهر ماه سومین مرحله مسابقه انتخابی تیم های استان گلستان را برگزار خواهیم کرد و ملاک انتخاب ورزشکاران رکوردهای مناسب در این مسابقه است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان گلستان گفت: رقابت های انتخابی در رده سنی متولدین ١٣٨٠/١٠/١١ تا پایان ١٣٨٣ برگزار می شود و تمامی خانواده ها و مربیان ورزش مدارس در صورت تمایل به حضور فرزندان و یا شاگردان واجد شرایط به هیئت های دو و میدانی شهرستان مراجعه کنند.مهر

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۳

۱۶ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37235

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک