قهرمان مسابقات دو ومیدانی نونهالان و نوجوانان منطقه سه کشور 300x216 - گلستان قهرمان مسابقات دو ومیدانی نونهالان و نوجوانان منطقه سه کشوراخبار ورزشی- ترکمن نیوز- مسابقات دو ومیدانی نونهالان و نوجوانان منطقه سه کشور که به میزبانی بندرترکمن از توابع گلستان برگزار شد، با قهرمانی ورزشکاران این استان در هر دو بخش به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در بخش نونهالان تیم گلستان الف با کسب سه طلا در رشته های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرش ارتفاع و همچنین سه نقره در دوی ۱۰۰ متر ، ۱۵۰۰ متر و پرتاب وزنه به عنوان قهرمانی این رده دست یافت و تیم های گیلان با ۲طلا و ۲برنز و مازندران با دو طلا به مقام های دوم و سوم رسیدند.
در بخش نوجوانان نیز تیم گلستان الف با کسب ۷ طلا در دوی ۱۰۰متر ،۱۰۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر، ۸۰۰متر، پرتاب دیسک و پرش طول ورله تیمی و همچنین یک برنز به قهرمانی منطقه سه دست یافت.
گیلان با ۲طلا، ۴ نقره و یک برنز و مازندران با یک طلا و ۴نقره به ترتیب دوم و سوم شدند.
این مسابقات در رشته های ۱۰۰، ۱۰۰ متر با مانع، ۴۰۰متر،۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه، پرش طول، پرش ارتفاع و رله تیمی به مدت یک روز و با حضور تیم هایی ازمازندران، گیلان و سمنان و دو تیم از گلستان در بندرترکمن برگزار شد.
بندرترکمن در غرب استان گلستان ۲۸۰۰ ورزشکار بیمه شده ،دارد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۳

۱۰ شهریور ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک