ostandargolestan turkmensnews 300x169 - گلستان در حوزه حمل و نقل عمومی و مشکلات کامیونداران استان آرامی ارزیابی می شودگلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان با بیان اینکه این استان در حوزه حمل و نقل عمومی و مشکلات کامیونداران استان آرامی ارزیابی می شود، اظهار کرد: ضمن تقدیر از اقدامات بسیار خوب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، باید این فضا به گونه ای مدیریت شود که تنشی به وجود نیاید و این آرامش حفظ شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مهر در ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار با تقدیر از تلاش دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی و همچنین کامیونداران و فعالان عرصه حمل بار در استان در ایجاد این آرامش تصریح کرد: با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در هر حوزه ای و در هر مقامی برخورد قاطع و جدی صورت می گیرد.
وی با اشاره برخی مشکلات موجود در زمینه نیازهای حمل و نقل عمومی استان در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: با توجه به کشاورزی بودن استان و توزیع سالانه بیش از ۴ میلیون تن محصولات کشاورزی تولیدی استان، باید نیازهای ناوگان حمل و نقل به صورت متناسب برطرف شود.
استاندار گلستان، بزرگترین مشکل کشور را عدم شفافیت دانست و گفت: اگر همه اقدامات در کشور بصورت سیستماتیک انجام شود، با ایجاد شفافیت می توان مبادی فساد را شناسایی و با آن مبارزه کرد.
هاشمی تأکید کرد: هیچ خودروی سنگینی بدون بارنامه حق جابجایی و حمل بار را ندارد و در دستگاه های متولی از قبیل راهداری، نیروی انتظامی و … موظفند این موضوع را به دقت بررسی و با تخلفات احتمالی با جدیت برخورد کنند.
لازم به ذکر است، رییس سازمان صمت استان در ابتدای این جلسه، گزارشی از اقدامات ۵ کمیته ذیل این کارگروه و پیگیری مصوبات جلسات قبل ارائه کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۴

۱۲ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36817

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک