فرماندار مینودشت گفت این شهرستان ظرفیت‌های زیادی در حوزه گردشگری دارد و بوم‌گردی می‌تواند موجب توسعه به ویژه در مناطق روستایی شودترکمن نیوز- فرماندار مینودشت گفت: این شهرستان ظرفیت‌های زیادی در حوزه گردشگری دارد و بوم‌گردی می‌تواند موجب توسعه به ویژه در مناطق روستایی شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سیدرضا طباطبایی اظهار داشت: یکی از ظرفیت‌های مهم در شهرستان مینودشت، مقوله گردشگری است و زمینه‌های بکری هم در این زمینه وجود دارد.

وی افزود: تلاش براین است تا ظرفیت‌های روستاها به ویژه در موضوع بوم‌گردی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. توجه به این مقوله و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان، زمینه جذب گردشگر و توسعه مینودشت را فراهم می‌کند.

فرماندار مینودشت درباره وضعیت این شهرستان در حوزه صنعت هم گفت: یک شهرک صنعتی در این شهرستان وجود دارد که به دنبال توسعه آن هستیم.

وی بیان کرد: بخشی از واحدهای تولیدی در این شهرک غیرفعال هستند، برای همین کمیته‌ای برای بررسی دلایل تعطیلی این واحدها در شهرستان تشکیل شده است.

طباطبایی گفت: در حال جمع‌بندی مشکلات صنعتگران این شهرستان هستیم و حتما تا برطرف شدن آنها پیگیری و تلاش می‌کنیم هر چند بخشی از مشکلات شاید در سطح شهرستان و استان قابل حل نباشد اما از ظرفیت مدیران و نمایندگان برای برطرف شدن آنها بهره خواهیم گرفت.

وی افزود: با توجه به قابلیت‌هایی که در بخش کشاورزی وجود دارد، صنایع این شهرستان باید در راستای توسعه و خدمات‌دهی به این بخش باشد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع:tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۶

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31856

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک