خطابه جمعی از فعالین گلستان به نماینده ولی فقیه در استان:

مفیدی 300x199 - گلستان استانداری متعهد و دلسوز، کاردان و کاربلد، جهادی و انقلابی، با تجربه و باسابقه نیاز داردهوالعزیز

محضرحضرت آیت الله نورمفیدی ( زیده عزه )

سلام علیکم و رحمه الله
بعد التحیه، به استحضار عالی میرساند در این ایام که استان گلستان در التهاب سیلاب و آسیب های ناشی از این واقعه اسفناک است متآسفانه برخی افراد و جریانات سیاسی در حال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و با دخالت در امور قوه مجریه که اول آن انتصاب خدمتگزاران مردم است مبانی دموکراسی و قانونگرایی را مورد خدشه قرار میدهند.

۱ – ورود نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در موضوع انتخاب استاندار ، بر خلاف اصل استقلال قوا و حوزه مسئولیت نمایندگان است و در شرایطی که انتخابات مجلس در پیش رو است اثر گذاری وکلای مردم بر تعیین استاندار ، شائبه وامداری نماینده عالی دولت را به نامزدهای انتخاباتی ایجاد میکند فلذا انتظار میرود که حضرتعالی ناصحانه مانع تخلف این عزیزان شوید و آنان را از ورود به موضوعی که قانون و عرف جایز نمیداند بر حذر فرمایید.

۲ – فضای مجازی که رسانه ای رایگان و بی دردسر برای افراد و جریانات مختلف شده است اینک اسبابی برای اثر گذاری بر افکار عمومی و تحت فشار قرار دادن دولت محترم در انتخاب استاندار گزینشی آنان گردیده و متآسفانه این جوسازیها در برخی خواص هم موثر بوده است که طبعا” از اعاظم ملت انتظار میرود که تحت تاثیر این فضا سازیهای کاذب و منفعت جویانه قرار نگیرند.

۳ – همانگونه که تاکنون حتی یک مورد از دخالت رهبر معظم انقلاب در انتصابات دولت در هیچ یک از ادوار مشاهده نشده و ایشان همواره بر مدار قانون و مصالح کشور عمل فرمودند شایسته است که نماینده معظم له در استان نیز بر همین سیره رفتار نمایند و در تعیین استاندار و سایر مدیران و مسئولین استان ورود نفرمایند و مصلحت و قانون ایجاب میکند که حضرتعالی با عدم اظهار نظر در انتخاب این افراد ، بار عواقب بد یا خوب سوء یا حسن مدیریت آنان را نپذیرید تا عملکرد دولت به پای نظام و رهبری منظور نشود. ضمن آنکه جایگاه رفیع نماینده ولی فقیه و شخصیت بارز و برجسته حضرتعالی ، شآن شما را اجل از ورود به اینگونه مسائل مینماید.

۴ – تفکر نادرست بومی گرایی در اثر فضا سازیهای صورت گرفته متآسفانه به اپیدمی تبدیل شده ، و به جای شایسته سالاری ، قوم و قبیله گرایی حاکم شده است. هر کس از هر جای ایران در هر نقطه ای از کشور ، مسئول شود فرزند این آب و خاک است و مرز بندهای جغرافیایی و طایفه ای در انتخاب مدیران اصلح و کارآمد هیچ جایگاهی ندارد. از حضرتعالی که دارای دیدگاهی وسیع و نگرشی ملی هستید و به حکم اسلام ، تقوا و تخصص را ملاک و معیار تفویض مسئولیت میدانید انتظار میرود که در زدودن اندیشه باطل بومی گرایی مساعی فرمایید تا فضا برای تلاش استاندار متعهد و دلسوز ، کاردان و کاربلد ، جهادی و انقلابی ، با تجربه و با سابقه مهیا گردد.

ان شاءالله که آنچه خیر مردم خوب استان گلستان است رقم بخورد.

و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم
موید و منصور باشید.

جمعی از فعالان اقتصادی استان

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۸

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک