استاندار گلستان در همایش طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی:

گلستان از نظر امنیتی در شرایط معقول و مطلوبی قرار دارداخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با اشاره به وضعیت استان در حوزه امنیتی گفت: استان گلستان از لحاظ امنیتی در شرایط معقول و مطلوبی است و البته در سطح کشور نیز وضعیت امنیتی مطلوب است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی، در همایش طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی که با حضور وزیر اطلاعات و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان، برگزار شد، با اشاره به شرایط خطیر جامعه، گفت: اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در این چند سال نشان از این است که برخی از ابرقدرت ها تحمل این اقتدار را ندارند.

وی افزود: خوشبختانه گلستان ، اغتشاشات دی ماه سال گذشته را نیز با درایت و مدیریت شورای تامین استان، با کمترین هزینه و خسارت مدیریت کرد.

دکتر هاشمی تصریح کرد: در حوزه دستگیری کانون های شورشی منافقین و جلوگیری از حیف و میل در حوزه اقتصادی نیز اقداماتی مناسبی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب نیاز به همدلی و مشارکت همه است، اظهارداشت: با وجود مشکلات و مسائلی در کشور و استان، مردم استان گلستان با وحدت و همدلی کامل در کنار هم زندگی می کنند.

استاندار گلستان با اشاره به نرخ بیکاری در استان نیز گفت: نرخ بیکاری در استان از ۱۲٫۶ در سال گذشته به ۸٫۸ درصد کاهش یافته است.

دکتر هاشمی ادامه داد: امروز قطب توسعه استان فقط کشاورزی نیست بلکه در حوزه صنعت، معدن، گردشگری و … اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به فشارهایی که کشور تحمل می کند استان گلستان در ۵ ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه قبل ۴۳ درصد رشد صادرات و ارز آوری داشته است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۶

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35030

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک