Hashemi 31Kh 300x209 - گلستانی ها بیش از ۸۰۰ میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد پرداخت کردنداجتماعی-ترکمن نیوز- رئیس کل دادگستری گلستان از گلریزان بیش از ۸۰۰ میلیون تومانی گلستانی‌ها برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان که رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان را بر عهده دارد گفت: ماه مبارک رمضان امسال، گلستانی‌ها ۸۷۶ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی گلریزان کردند که ۴۷۶ میلیون تومان از این مبلغ را خیرین و مابقی را کمیته امداد امام خمینی ره از محل زکات کمک کردند.

وی با اشاره به حضور بیش از ۴۰۰ نفر به خاطر جرایم غیرعمد در زندان‌های استان ابراز امیدواری کرد و گفت: با پول جمع آوری شده در گلریزان ماه مبارک رمضان امسال، دست کم ۸۰ نفر از زندان آزاد می‌شوند.

هاشمیان با بیان این که گلریزان فقط مربوط به ماه مبارک رمضان نیست افزود: افراد در طول سال می‌توانند با پرداخت کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ به نام ستاد دیه استان نزد بانک ملی، واریز و در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت کنند.

امسال جشن گلریزان در شهر‌های گرگان، گنبد کاووس، بندرترکمن، بندرگز، کردکوی، علی آباد کتول و رامیان برگزار شد.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:yjc

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۴

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک