گلستانی ها از تور جهانی والیبال ساحلی هلند حذف شدنداخبار والیبال ساحلی- ترکمن نیوز- والیبالیست های ملی پوش گلستانی با یک برد و دو شکست در دور مقدماتی از صعود به جدول اصلی مسابقات تور جهانی چهار ستاره لاهه هلند بازماندند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، دبیر هیات والیبال استان گلستان با اعلام این خبر گفت: تیم ملی ب ایران با زوج رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی از گلستان در بازی نخست با امتیازات ۲۱بر۱۷ و ۲۱بر۱۸ تیم انگلیس ۲را شکست داد اما در دومین دیدار با امتیازات ۲۲بر۲۰ و ۲۱بر۱۶ به فرانسه باخت و از صعود به مرحله نهایی بازماند.
حسین مقدم راد اظهار داشت: آرش وکیلی و بهمن سالمی گلستانی های عضو تیم الف ایران نیز در نخستین بازی جدول مقدماتی به مصاف لیتوانی رفتند و با امتیازات ۲۴بر۲۲ و ۲۱بر۱۷ متوقف و از صعود به جدول اصلی ناکام ماندند.
وی افزود: برای تیم های برتر این رقابتها تا رده هشتم در مجموع جایزه نقدی۴۰۰ هزار دلاری تعیین شده است.
پرویز فرخی، بهمن سالمی، آرش وکیلی، رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، رسول یمرلی، وحید نیکوفر، کامبیز کلته، جواد فیروزپور، آق محمد سلاق و سینا عنایتی از جمله والیبالیست های ساحلی استان گلستان هستند که در تیم ملی ایران در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده اند.
استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است بطوریکه تمام اعضای تیم های اعزامی از کشورمان به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در کشور اندونزی را گلستانی ها تشکیل دادند.
ایران تاکنون دو بار در سال های ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیا شده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۴

۱۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43214

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک