گلستانی ها ازملی پوش طلایی بازی های آسیایی استقبال کردندوالیبال– ترکمن نیوز- شماری از مردم و مسوولان گلستانی با حضور در فرودگاه بین المللی گرگان از ملی پوش طلایی والیبال ایران در بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ به گرمی استقبال کردند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، مردم گلستان با اهدای گل از صابر کاظمی ملی پوش تیم ملی والیبال مردان استقبال کردند.
علاوه بر کاظمی، فرهاد قائمی دیگر گلستانی عضو تیم ملی والیبال مردان ایران در این مسابقات بود که پس از ورود به تهران برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان راهی بلغارستان شد.
فرهاد قائمی با تجربه کسب مدال طلا در بازی های آسیایی اینچئون و سال ها حضور در تیم ملی ، امسال حضور پررنگ تری در ترکیب تیم ملی داشت و کادر فنی از صابر کاظمی جوان ۱۹ ساله گلستانی هم به تناوب در بازی ها استفاده کرد.
کاظمی در جام ملت های والیبال درخشش کم نظیری داشت و به همین دلیل به عنوان جوانترین لژیونر تاریخ والیبال ایران راهی تیم زراعت بانک ترکیه شد .
۲۳ ورزشکار اعزامی گلستان به بازی های آسیایی جاکارتا ۲ مدال طلای تیمی در کبدی مردان و زنان و یک طلا در والیبال مردان به دست آوردند.
در دوره گذشته بازی های آسیایی که در اینچئون کره جنوبی برگزار شد ۲۰ ورزشکار رشته های گوناگون از گلستان اعزام شدند که حاصل تلاش آنها ۲ نقره تیمی در کبدی زنان و مردان و یک برنز قایقرانی بود.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد در کشور اندونزی و به میزبانی شهرهای جاکارتا و پالمبانگ آغاز و دهم شهریور ماه با قهرمانی چین به پایان رسید .
کاروان ایران در این رقابت ها با کسب ۶۲ مدال رنگارنگ در جایگاه ششم قرار گرفت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۶

۱۳ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34724

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک