الاسلام و المسلمین محمود ترابی امام جمعه گنبد کاووس 1 223x300 - گلایه امام جمعه گنبدکاووس به عدم توازن تخصیص اعتبار حوزه جوانان گلستانتورکمن نیوز: امام جمعه گنبدکاووس از عدم رعایت توازن در نحوه تخصیص اعتبار حوزه جوانان استان گلستان انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حجت‌ الاسلام محمود ترابی در جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد برپایی نمازجمعه گفت: برخی منابع گفته اند بیش از ۹۰۰ میلیون تومان از بودجه یک میلیارد تومانی حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان به چهار NGO در شهرستان گرگان اختصاص یافته است.

وی افزود: اگر این موضوع صحت داشته باشد بی انصافی است و همچنین گفته شده فقط ۱۰۰ میلیون تومان برای ۱۳ شهرستان دیگر در نظر گرفته شده که این هم ظالمانه است.

امام جمعه گنبدکاووس همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت برپایی نماز گفت: شیطان به اولین سنگری که حمله می کند نماز است و به همین خاطر ما باید از همه ظرفیت‌ها برای ترویج برپایی نماز بهره ببریم.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای تضعیف و تحقیر ایرانیان و ترویج مفاسد اخلاقی و بی ثمر بودن انقلاب اسلامی در فضای مجازی گفت: وظیفه ماست بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم./yjc

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۹

۲۳ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57387

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک