گلایه از غیبت استاندار گلستان در سیلگلستان-ترکمن نیوز-  غیبت استاندار گلستان در سیل اخیر استان، سبب گلایه مردم و برخی از فعالان سیاسی و اجتماعی شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سامانه بارشی از هفته گذشته در استان شروع به فعالیت کرد که از پیامدهای آن می توان به سیل و رانش زمین و بسته شدن جاده ها اشاره کرد.

اما در این بین غیبت سیدمناف هاشمی استاندار گلستان سبب ایجاد گلایه و شکایت در بین مردم و برخی از مسئولان و فعالان سیاسی شده است.

شامگاه جمعه جلسه مدیریت بحران استان در فرمانداری گمیشان با غیبت هاشمی تشکیل شد و معاون عمرانی استانداری گلستان مدیریت آن را بر عهده داشت.

همچنین تماس تلفنی رئیس جمهور بجای استاندار با معاون وی انجام شد.

بحران در آق قلا روز جمعه به بیشترین حد خود رسیده بود اما استاندار گلستان غایب بود.

رامین نورقلی پور نماینده مردم کردکوی، بندرگز و بندرترکمن گفت که سه روز است با استاندار تماسی نگرفته است.

شهرام کوسه غراوی، نماینده مردم شرق گلستان هم در خصوص غیبت استاندار گلستان اظهار کرد: استاندار گلستان تا دیروز (پنجشنبه) در منطقه بودند و من با ایشان تلفنی در ارتباط بودم و موضوعات را پیگیر می‌کردند.

وی افزود: اما امروز (جمعه) نمی‌دانم ایشان کجا هستند و نزدیکان گفته‌اند مراسم سالگرد مادرشان است و سه تا چهار ساعتی نیستند.

کوسه غراوی تصریح کرد: آقای هزار جریبی دبیر مجمع نمایندگان استان هم گفتند وی در منطقه حضور ندارند.

وی یادآور شد: مسئولان در شرایط فعلی باید بیش از هر زمان دیگری کمک کنند و کنار مردم حضور داشته باشند.

برخی از فعالان سیاسی هم به شدت از این عمل استاندار گلایه دارند و غیبت وی را در شرایط فعلی استان حتی یک ساعت جایز نمی دانند زیرا مشکلات حاد ناشی از سیل و بارندگی های اخیر حضور میدانی استاندار و برخی از اعضای هیئت دولت را می طلبد.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:مهر

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۷

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49682

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک