گزینه‌های استانداری گلستان منتفی شدندگلستانتورکمن نیوز نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه‌های قبلی برای سمت استانداری گلستان منتفی شدند و در مرحله دوم گزینه های دیگری مطرح می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ اسدالله قره خانی در گفتگو با مهر اظهار کرد: متاسفانه استان گلستان با حادثه سیل روبرو شد و در این شرایط بحرانی استاندار ندارد و انتخاب آن به پروسه‌ای طولانی تبدیل شده است.

وی افزود: در این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که مدیریت منسجمی در استان حاکم باشد و شاهد پراکندگی و بلانکلیفی هستیم.

وی ادامه داد: در فصل برداشت محصولات کشاورزی و کشت محصولات تابستانه هستیم و با توجه به ماه‌های ابتدایی سال باید نقشه راه استان مشخص شود.

بعید است گزینه‌های قبلی در لیست جدید قرار بگیرند

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای انتخاب استاندار گلستان میان مجمع نمایندگان استان و وزارت کشور نظرات متفاوتی وجود دارد، گفت: وزارت کشور معتقد است به دلیل پاسخگویی در خصوص عملکرد استاندار، بحرانی بودن گلستان و مشکلات عدیده استان باید مدیر مورد نظر را انتخاب کند.

قره خانی تصریح کرد: گلستان استانداران بومی و غیر بومی زیادی را تجربه کرده که برخی موفق و برخی ناموفق بودند.

وی با بیان اینکه نظرات متفاوت مجمع نمایندگان و وزارت کشور موجب طولانی شدن انتخاب استاندار گلستان شده، اظهار کرد: وزارت کشور گزینه‌های استان را نپذیرفت و مجموعه استان هم گزینه‌های وزارت کشور را نپذیرفته است.

قره خانی بیان کرد: با شرایط موجود تمام گزینه‌های قبلی مجمع نمایندگان و وزارت کشور منتفی است و بعید است آنها در لیست جدید قرار بگیرند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم گزینه‌های دیگری مطرح خواهند شد و امیدواریم با توافق و تفاهم به نتیجه مناسبی که منفعت و مصلحت گلستان را به دنبال داشته باشد برسیم و کارهای استان به خوبی پیش رود.

وی یادآور شد: باید رویه مناسب‌تری را برای انتخاب استاندار گلستان پیش بگیریم و هر دو طرف استدلال‌های یکدیگر را بررسی و به نتیجه قابل قبولی برسیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۰

۰۶ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54128

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک