والیبال گنبد حریف داور نشد

گزارش ورزشیتورکمن نیوز هفته نهم لیگ برتر والیبال کشورمان نیز با پیروزی اردکان، اراک، شهرداری تبریز، سایپا، مشهد، و شهرداری ورامین به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  در واپسین روزهای آبانماه دیدار خاتم اردکان با شهرداری گنبد که از حساسترین پیکارهای خوان نهم لقب گرفته بود با پیروزی خاتم بر گنبدیها به پایان رسید.

در حقیقت گنبد حریف داور نشد. بازیکنان گنبد که با قطار خود را به اردکان رسانده بودند در برابر تیم پر ستاره که خیلی از نامهای خاتم را تریلی نیز نمی تواند بکشد تا پای جان جنگیدند ولی در گیم پنجم در پوئن ۱۴خاتم در برابر امتیاز ۱۳گنبد اسپک یار سرعتی اردکان یعنی جهاندیده که به اوت رفته بود به یکباره داور اول کادوی خوش خدمتی خود را به اردکان هدیه داد و امتیاز را به سبد حریف واگذار کرد.

در این صحنه که فیلم آن نیز موجود است داور پایین سر خود را به بالا تکان میدهد به نشانه اوت شدن توپ، میتوان همین صحنه را در برنامه ۱+۵ به معرض نمایش گذاشت.

سر والیبال گنبد را در اردکان با ناداوری بریدند

شهر وند اراک نماینده ارومیه را که شهنازی را بر روی نیمکت آورده بود را در گیم پنجم شکست داد. ش. تبریز که چند هفته ای جان تازه گرفته عقاب نها جا را از پیش رو برداشت.

سایپا کار بزرگی را در آمل انجام داد و کاله را در خانه خودش شکست داد. اما قوچان نژاد این مرد کار بلد که قبل از دستورات تاکتیکی روانشناس قهاری شده گام به گام به بالای جدول میاید.

تیم مشهدی سر فولاد را خم کرد و در سه گیم متوالی نماینده سیرجان را با شکست بدرقه کرد. ش.

ورامین تیز در ادامه پیروزی های خود درنا ارومیه را بدون زحمت شکست داد. در جدول رده بندی ش. گنبد در رده دوم جدول قرا ر دارد.

گزارش از: شیر محمد شیروانی

پانوشت:

خاتم اردکان – شهرداری گنبد
داور اول کیوان عابدزاده، داور دوم محمد ابراهیم زاده
ناظر داوری محمود کشفی، ناظر سازمان لیگ حمید حق بین

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۳

۲۸ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40454

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک