دستاوردهای سفر وزیر راه و شهرسازی به گلستانتورکمن نیوز وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز پنجشنبه ۳ بهمن به منظور بازدید از چند پروژه در حوزه کاری به استان گلستان سفر کرده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دکتر محمد اسلامی پس از استقبال توسط مقامات ارشد استانی ضمن بازدید از پروژه در حال احداث ترمینال جدید فرودگاه بین المللی گرگان اظهار کرد: این پروژه یکی از پروژه های اولویت دار وزارت راه و شهرسازی است و افتتاح آن موجب تفکیک پروازهای داخلی و خارجی در این فرودگاه می شود.

وی تصریح کرد: تکمیل ترمینال جدید امکان استفاده ۵ پرواز همزمان در فرودگاه گرگان را فراهم می آورد و فعالیت فعلی را از جابجایی ۲۵۰ هزار مسافر در طول سال به بیش از ۲ میلیون مسافر ارتقا می دهد.

با حضور دکتر محمد اسلامی دو هزار و دویست و بیستمین واحد مسکونی بازسازی شده در مناطق سیل زده استان گلستان و چهارصدمین واحد بازسازی شده در شهرستان سیل زده آق قلا  مورد بهره برداری قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی با همراهی مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی و استاندار گلستان از واحد مسافری و درب خروج مرزی گمرک اینچه برون گلستان بازدید کرد.
دکتر محمد اسلامی در این بازدید بر اجرای طرح جامع پایانه مرزی اینچه برون تاکید کرد.
همچنین در این بازدید مقرر شد از طریق راه آهن ۲ هکتار زمین به منظور سهولت در بارگیری و تخلیه بار و اقدامات تخصصی در اختیار گمرک قرار گیرد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۹

۰۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68409

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک