تورکمن نیوز: رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور صبح پنجشنبه برای اجرای پروژه های مختلف به استان گلستان وارد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ پرویز فتاح در آغاز سفر یک روزه خود به استان گلستان به شهرستان مراوه تپه عازم شد و پس از میثاق شهدا و تکریم مقام شامخ شهدا از بیمارستان ۶۴ تختخوابی این شهرستان بازدید به عمل آورد، سپس عازم روستای چنارلی شهرستان مراوه تپه شد و ۲هزار سند به مردم محروم این منطقه اهدا کرد، وی در ادامه سفر عازم علی آباد شده و از نیروگاه گازی این شهرستان بازدید عمل آورد و در خاتمه سفر خود به گلستان از مزرعه و نهالستان زیتون علی آباد بازدید داشت.

 

تصاویر بخش اول: ورود رییس بنیاد مستضعفان به شهرستان مراوه تپه و حضور در گلزار شهدا

پرویز فتاح با حضور در گلزار شهدای شهرستان مراوه تپه در جمع مسئولین و مردم شهرستان اظهارداشت: اگر همه ما به عهدی که با شهدا بستیم وفادار بمانیم، همه کارها درست می‌شود. همه باید زیر چتر شهدا، امام شهدا و پرچم نظام جمهوری اسلامی باشیم.

 

بخش دوم: بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه‌تپه

پرویز فتاح در حاشیه بازدید از روند پیشرفت عمرانی بیمارستان مراوه تپه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساخت این بیمارستان تا اکنون ۶۵ درصد پیشرفت داشته و بقیه منابع مورد نیاز برای تکمیل آن نیز تامین است.

 

 

 

بخش سوم: اهدا ۲۰۰۰ فقره سند رایگان بنیادعلوی به مردم شهرستان مراوه‌تپه

پس از بازدید از بیمارستان پرویز فتاح با کاروان همراه عازم روستای چنارلی شهرستان مراوه تپه شد و طی مراسمی ۲ هزار سند زمین زراعی و مسکونی را به مردم محروم این منطقه اهدا کرد.

 

 

بخش چهارم: بازدید از نیروگاه گازی علی آباد کتول

پرویز فتاح در ادامه سفر خود در گلستان عازم نیروگاه گازی علی آباد شد و از پیشرفت، توسعه این نیروگاه بازدید به عمل آورد. سپس با مدیران نیروگاه و نماینده مردم این شهرستان در خصوص نیازها و تخصیص اعتبار لازم برای توسعه این نیروگاه طی نشستی در سالن جلسات نیرگاه گازی علی آباد به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.

لازم به ذکر است کلنگ تاسیس و ساخت نیروگاه گازی علی آباد کتول توسط پرویز فتاح در زمانی که وی وزیر نیرو بود زده شده است.

 

 

بخش پنجم: بازدید از نهالستان زیتون

در ادامه سفر پرویز فتاح از نهالستان بزرگ زیتون و مزرعه زیتون علی آباد کتول بازدید به عمل آورد و در حاشیه مراسم به صورت نمادین در کنار درخت زیتون غرس شده توسط مهندس سعیدی کیا ایشان نیز یک نهال زیتون را کاشت و به سفر خود خاتمه داد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۴

۲۵ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59656

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک