صحرای گلستان 300x228 - کنسرت بزرگ گروه فرهنگی هنری نوای صحرای گلستاناخبار هنری – تورکمن نیوز – گروه فرهنگی و هنری نوای صحرای گلستان به سرپرستی محمود قربان نیازی و بهروز سقلی ۱۹ و ۲۰ تیرماه جاری در سالن ارشاد اسلامی گنبد کاووس به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، بهروز سقلی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: در طی چندین سال فعالیت برنامه های فرهنگی و هنری زیادی در اقصی نقاط کشور برگزار کردیم و در اکثر مناسبت ها، جشن ها و فستیوال ها گروه فرهنگی و هنری نوای صحرای گلستان جزو بهترین گروه های هنری برنامه ارائه داشت.

وی افزود: این گروه در ترویج فرهنگ و هنر و موسیقی ترکمنی با حضور در کنار سایر اقوام کشور نقش به سزایی ایفا کرده است.

محمود قربان نیازی دیگر سرپرست گروه نیز به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: کنسرت بزرگ گروه فرهنگی هنری نوای صحرای گلستان به زودی در سالن ارشاد گنبد برای خانواده های شهرستان و استان گلستان برنامه های شاد و هنری خود را ارائه میکند.

وی افزود: در این کنسرت یک خوانند مهمان به نام عثمان نوروز اف حضور خواهد داشت.

نیازی با اشاره به توزیع تراکت های تبلیغاتی اجرای کنسرت گروه گفت: شهروندان میتوانند بلیط را از تمامی شعبات رستوران فامیلی سنتی (اجه) تهیه نمایند.

سرپرست گروه فرهنگی و هنری نوای صحرای گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال شهروندان از این کنسرت جمعیت زیادی در این برنامه فرهنگی و هنری حضور خواهند داشت و قیمت بلیت طبقه همکف سالن ۳۰ هزار تومان و طبقه بالا (لژ) ۲۰ هزار تومان ارائه می گردد.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

صحرای گلستان 2 212x300 - کنسرت بزرگ گروه فرهنگی هنری نوای صحرای گلستان

 

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۵

۱۸ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک