Farmandari 21M 300x192 - کمیته نظارت با حضور بازرسین افتخاری در گنبدکاووس فعال شودگنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: کمیته نظارت با حضور بازرسین افتخاری و ترکیبی از همه اقوام, بازاریان خوشنام و معتمدین در گنبدکاووس فعال شود.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری گنبدکاووس، مهندس عبدالقدیر کریمی در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: اتفاقات نوسانات قیمت در همه حوزه مربوط به شهرستان و استان نبوده و خارج از معادلات شهرستانی می باشد، اما مردم از ما انتظار دارند که بر قیمت ها و نوسانات آن نظارت داشته باشیم.
وی افزود: امید مردم به مسئولان و رسیدگی و نظارت بر بازار است و ما به عنوان مسئول هر آنچه در توان داریم در این راستا انجام خواهیم داد و به طور مستمر نظارت جامع و کامل خواهیم داشت.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: وظیفه ما تامین مایحتاج معیشت مردم با قیمت مناسب و نظارت بر بازار بر جلوگیری از نوسانات قیمت و تنش در این محیط است و مسئولان ذیربط باید در جهت رفاه مردم تلاش کنند.
وی تاکید کرد: بازرسین افتخاری ترکیبی از همه اقوام، بازاریان خوشنام و معتمدین در شهرستان تشکیل خواهد شد تا حلقه اتصال خوبی بین مردم و کارگروه باشد تا مشکلی در بازار ایجاد نشود.
رئیس صنعت ،معدن و تجارت شهرستان گنبدکاووس گفت: در گشت زنی های مشترک، ۱۲ فقره پرونده به ارزش ۱۶۹ میلیون تومان به تعزیرات معرفی شدند.
خلیل رجبلی اظهار داشت: از شروع طرح بازرسی در دو ماه اخیر, ۱۲۳ بازرسی انجام شده است و ۲۵ گزارش شکایات به ثبت رسیده که ۱۵ مورد از این گزارشات در گشت های مشترک صورت گرفته است.
وی افزود: در این مدت کالاهای اساسی مانند برنج, روغن کنجاله, کره, سیب زمینی, پودر شوینده تغییر چندانی در قیمت نداشته و از یک ثبات قیمت برخوردار بوده است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۷

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32307

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک