سید علی کریمیانگنبدکاووس– ترکمن نیوز- مدیر عامل انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس گفت: به همت بانوی خیّر و کتاب دوست گنبدی انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس دارای مکان شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سید علی کریمیان طی گفتگویی با ترکمن نیوز اظهار داشت: پس از سالها فعالیت صادقانه در امر ترویج کتابخوانی و برگزاری برنامه های فرهنگی متعدد در خصوص ارتقاء سطح فرهنگ مطالعه در شهرستان بالاخره این انجمن دارای یک مکان ثابت کاری شد.
کریمیان افزود: چندی قبل سهیلا صائمی بانوی خیر و کتاب دوست گنبدی با تقبل مبلغ ۲۵۰میلیون ریال هزینه رهن یک باب منزل و اخذ قرار داد، کلید این منزل را در اختیار مسئول انجمن دوستداران کتاب قرار داد.
مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر در ادامه ضمن ستودن این اقدام ارزشی گفت: از این بانوی محترم کمال تقدیر و تشکر را داریم که نیاز امروز شهرستان گنبدکاووس را ایجاد مکان های فرهنگی این چنینی در همه مناطق شهر دانست و از خیرین شهرستان در خواست کمک برای تجهیز این مکان فرهنگی را داشتند.
گفتنی است انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس به شماره ثبت ۱۸۶ در سال ۱۳۹۳ با اخذ مجوز از فرمانداری گنبد کاووس به عنوان اولین سازمان مردم نهاد استان گلستان در راستای (فرهنگ کتاب و کتابخوانی) در گنبد کاووس در کتابفروشی مصلی آغاز به کار نمود و در طول این مدت با تلاش و پشتکار اعضای این انجمن برنامه و طرح های مختلفی را به اجرا در آوردند.
برگزاری کلاس ها و نشست هایی مانند بلند خوانی،نشست کتابخوانی،جمع خوانی، قصه گویی، نقد کتاب، تولید کتاب، شهید شناسی، آموزش روزنامه دیواری، جشن کتاب به مناسبت های مختلف بخصوص در مناطق محروم با همکاری نهادها و سازمان های مختلف از آن جمله می باشد.

Khaiyer 13M 209x300 - کمک 250 میلیون ریالی بانوی خیر به انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووسخانم سهیلا صائمی در حال امضاء قرارداد رهن منزل برای اختصاص به انجمن دوستداران کتاب

 

انتشاردهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۵۰

۱۳ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30877

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک