کمک مالی ۱۰۰ میلیون تومانی به تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس تورکمن نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: امسال برای تقویت والیبال شهرداری گنبدکاووس ۱۰۰ میلیون تومان کمک مالی به این تیم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از تسنیم، بهمن طیبی در جلسه بررسی مشکلات تیم والیبال گنبدکاووس اظهار داشت: گنبدکاووس شرایط ویژه‌ای در حوزه ورزش نسبت به شهرهای دیگر استان دارد. این شهرستان در چند رشته ورزشی به ویژه والیبال سرآمد کشور از نظر استعدادها و ظرفیت‌ها است.

وی افزود: به رغم همه ضعف‌ها و نقاط قوت این ورزش، چراغ والیبال شهرستان همچنان روشن است. باید این ورزش برای رسیدن به جایگاه بین‌المللی و ملی تقویت و حمایت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: اداره کل به لحاظ قانونی نمی‌تواند در فضای ورزش‌های قهرمانی به صورت مستقیم مانند عقد قرارداد با بازیکنان، کمک‌های مالی داشته باشد. اداره کل ورزش استان دو سال گذشته با عناوین مختلف به تیم هاوش گنبدکاووس به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان کمک کرده است. امسال نیز قول می‌دهیم ۱۰۰ میلیون تومان به این تیم کمک مالی کنیم.

وی گفت: می‌توان با حمایت‌های نماینده مردم گنبدکاووس از طریق وزارت ورزش و جوانان، اعتبارات وزارت نفت و ماده ۵۳ قانون الحاقی کمک های مالی خوبی برای این تیم جذب کنیم.

منصور طعنه گنبدی، شهردار گنبدکاووس نیز اظهارداشت: از سال گذشته تاکنون مبلغ یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان از طریق شهرداری و شورای شهر برای تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس هزینه شده است. با احتساب پول بلیط فروشی، پاداش بازیکنان و غیره در مجموع مبلغ دو میلیارد و ۵۶ میلیون تومان به حساب باشگاه والیبال شهرداری گنبدکاووس واریز شده است.

وی افزود: از این مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای بازیکنان و کادر فنی و ۴۰۰ میلیون تومان برای هتل و ایاب و ذهاب هزینه شده است. در حال حاضر این باشگاه ۶۰ میلیون تومان به صداوسیما برای تبلیغات و ۵۰۴ میلیارد تومان به بازیکنان تیم بدهی دارد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۷

۰۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

53981

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک