کمبود ۵۰۰ تخت بیمارستانی در شهرستان‌های گرگان و گنبدکاووسترکمن نیوز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: با توجه به شرایط موجود شهرستان‌های گرگان و گنبدکاووس نیاز به ۵۰۰ تخت بیمارستانی داریم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالرضا فاضل اظهار داشت: نیاز اساسی استان گلستان در ۲ بخش مراکز تصویربرداری و تخت‌های بستری است که تنها در ۲ شهرستان گنبدکاووس و گرگان نیاز به ۵۰۰تن بیمارستانی است.

وی تاکید کرد :سیاست مجامع سلامت، حرکت در راستای پیشگیری است و فشار خون، مراقبت‌های سنی و مراقبت از زنان باردار از مواردی است که تاکنون از آن غفلت شده است.

فاضل با بیان اینکه اصلی‌ترین کمبودهای حوزه درمان استان گلستان در زمینه مراکز تصویر برداری و تخت های بیمارستانی است، افزود: سال گذشته در شهرهای بندرگز، مینودشت و آزادشهر مشکل کمبود تخت‌های بیمارستانی رفع شد و امسال هم در گالیکش و گمیشان اقدامات اولیه برای تاسیس بیمارستان آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان تصریح کرد: در شهرهای گرگان و گنبدکاووس نیز در شرایط کنونی حداقل به ۵۰۰ تخت بیمارستانی نیاز است که امسال به علت محدودیت‌های بودجه‌ای، تنها مطالعات اولیه برای رفع این کمبود انجام خواهد شد.

 

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع:.tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۹

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30951

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک