Bimarestan 9A 300x204 - کمبود پزشک متخصص تمام وقت در بیمارستان مینودشتگلستان-ترکمن نیوز- فرماندار مینودشت درشرق استان گلستان با بیان اینکه تنها بیمارستان این شهرستان کمبود پزشک متخصص تمام وقت دارد، خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان بایستی راهی برای حل این مشکل پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری مینودشت، سیدرضا طباطبایی در بازدید دیروز خود از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) این شهرستان افزود: نبود پزشک متخصص تمام وقت سبب شده تا خدمات این حوزه به مردم نامطلوب باشد.
وی اضافه کرد: با گذشت سه سال از شروع به کار این بیمارستان تنها تعدادی کمی پزشک عمومی و در طول هفته نیز تعداد کمی پزشک متخصص به این مرکز درمانی می آید.
طباطبایی گفت: حضور کمرنگ پزشک متخصص دربیمارستان فاطمه الزهرا (س) مینودشت و حضور تعداد زیادی بیمار در روزی که این پزشکان حضور می یابند، سبب شده تا رسیدگی به بیماران با مشکل مواجه شود.
وی تصریح کرد: وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مینودشت به گونه ای است که حضور پزشک متخصص تمام وقت در بیمارستان این شهرستان را ضروری کرده تا مردم بتوانند براحتی از خدمات آن استفاده نمایند.
فرماندار مینودشت، علاوه بر دیدار با مدیران، کارکنان و تیم پزشکی بیمارستان، از بخش های مختلف این مرکز درمانی شامل رادیولوژی، کلینیک تخصصی، اورژانس، داروخانه و بخش بستری نیز بازدید کرد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۳

۱۰ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39109

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک