منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی:

پیام تشکر 300x221 - کمبود امکانات پزشکی و اقلام بهداشتی آزار دهنده استترکمن نیوز: نماینده منتخب دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود امکانات پزشکی و اقلام بهداشتی آزار دهنده است و از خیرین گنبدی که تاکنون یاری گر حوزه سلامت بودند درخواست می کنم در این زمینه فعالیت خود را ادامه دهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   امان قلیچ شادمهر اظهار کرد: آمار اعلامی بیماران کرونا کمتر از مبتلایان واقعی است و با ویروس سرو کار داریم که قدرت شیوع بسیار بالاتر از آنفولانزا دارد.

منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از کادر پزشکی و پرستاری قدردانی می کنیم که ایثارگرانه جان خود را در کف دست گرفتند و فعالیت می کنند و باید توجه داشته باشیم که این کادر درمانی نیز به اندازه ای تاب و توان دارد و نباید با عدم رعایت مسائل پیشگیرانه باری بر دوش آنها باشیم.

شادمهر یادآور شد: کمبود امکانات پزشکی و اقلام بهداشتی آزار دهنده است و از خیرین گنبدی که تاکنون یاری گر حوزه سلامت بودند درخواست می کنم در این زمینه فعالیت خود را ادامه دهند.

وی ابراز داشت: خیرین به بیمارستان مراجعه کنند و نسبت به کمبود اقلامی تجهیزات پزشکی اطلاع کسب کنند و نسبت به تامین آن اقدام کنند.

منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: از مردم درخواست داریم که طبق سفارش پزشکان اگر ویروس کرونا ۱۰ درمان داشته باشند ۹ درمان آن خود مراقبتی است و لذا در منزل بمانند.

شادمهر یادآور شد: شاهد تلاش بسیار خوبی از سوی مردم و مسئولان بودیم و ۴۰ تراکتور در سطح شهر نسبت به ضدعفونی کردن معابر شهر گنبدکاووس اقدام کردند که قابل تحسین است.

وی با بیان اینکه خیرین نیز برای گندزدایی معابر کمک می کنند، گفت: فاجعه بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنیم و کادر درمانی بی وقفه در حال فعالیت هستند و درخواست داریم با فرا رسیدن نوروز مردم از دید و بازدیدها بکاهند و باری بر دوش کادر درمانی نباشند.

منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز به پیک اپیدمی کرونا نرسیده و باید نسبت به اقدامات پیشگیرانه اهتمام داشته باشیم و مردم نیز تا جایی که ممکن است در کانون گرم خانواده بمانند.

منبع:شبستان

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۹

۲۲ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

71276

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک