کفایت تحصیلی دانش آموزان در اختیار شورای آموزش مدارس استترکمن نیوز:  مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: کفایت تحصیلی دانش آموزان در اختیار شورای آموزش مدارس قرار دارد و مدیران مدارس هر زمانی که متوجه کفایت تحصیلی شدند اجازه اتمام سال تحصیلی را خواهند داشت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  «احسان گوهری راد» ظهر امروز (چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت) در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: ۱۰۰ درصد مدیران و ۹۸ درصد معلمان در ۲۷ اردیبهشت در سطح مدارس استان حضور یافتند.

وی ادامه داد: همچنین ۲۰ درصد دانش آموزان دوره ابتدایی، ۳۵ درصد دانش آموزان دوره متوسطه اول و ۱۸ درصد دانش آموزان دوره متوسطه دوم در مدارس حضور یافتند.

گوهری راد با بیان اینکه ۲۲ درصد دانش آموزان در سطح مدارس گلستان حضور یافتند، بیان کرد: ۱۸ درصد از دانش آموزان استان گلستان در روز نخست در مدارس حضور یافتند و برنامه ریزی شده است که در روزهای حضور این دانش آموزان کمتر شود.

وی بیان کرد: کفایت تحصیلی در اختیار شورای آموزش مدارس قرار دارد و هر زمانی که متوجه کفایت تحصیلی شدند اجازه اتمام سال تحصیلی را خواهند داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه مدارس شبانه روزی نیز در ایام کرونا بازگشایی نشده است، افزود: امتحانات پایه دوازدهم و نهم باید به صورت حضوری برگزار شود و برنامه ریزی باید صورت بگیرد که مدارس شبانه روزی که از محل زندگی دانش آموزان فاصله زیادی دارد برای مدت محدودی به منظور آزمون پایه داوزدهم و نهم حضوری برگزار شود.

گوهری راد خاطرنشان کرد: ۳۶ مقطع تحصیلی با یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز در این مراکز شبانه روزی تحصیل می کنند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۹

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75723

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک