کشف سه هزار لیتر سوخت قاچاق در منطقه مرزی گنبدکاووسگنبد کاووس– ترکمن نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف و ضبط مقدار سه هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق از یک کامیونت در جاده اینچه برون گنبدکاووس به سمت آق قلا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ محمد رضا سراوانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: ماموران پاسگاه مرزی پل ساعت یک بامداد امروز در حین گشت زنی به خودروی حامل سوخت که در جاده اینچه برون به سمت آق قلا در حرکت بود، برخورد کردند.

وی افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو و بازرسی آن متوجه شدند که این خودرو که به صورت غیرمجاز تانکر نصب کرده در حال حمل سه هزار لیتر گازوئیل است و فاقد مدارک لازم دال بر دریافت سهمیه قانونی و حمل می باشد.

سرهنگ سراوانی اضافه کرد: ماموران با توقیف خودرو و تشکیل پرونده، صاحب آن را که از اهالی یکی از روستاهای شهرستان آق قلا است، به مرجع قضایی معرفی کردند.

هنگ مرزی اترک گلستان، مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را در محدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر برعهده دارد و مقر آن در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق گلستان است.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۴

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31340

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک