کشف جسد مرد ناشناس در مراوه تپهحوادث-ترکمن نیوز-  فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف جسد مرد ناشناس (مجهول الهویه) درمنطقه موسوم به دره ‘مهمان تابماز’ روستای نارلی از توابع شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛سرهنگ محمدرضا سراوانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال تماس تلفنی عصر دیروز شورای اسلامی روستا نارلی مراوه تپه مبنی بر کشف جسد مردی با سن تقریبی ۵۵ سال، ماموران پاسگاه مرزی این روستا به محل اعزام شدند.
وی افزود: براساس مشاهدات اولیه ماموران مشخص شد که این مرد ناشناس سفید پوست با کفش کتانی مشکی رنگ، شلوار کتان زرد رنگ و کاپشن آجری رنگ که کلاهی نیز بر سر داشته، چند روز پیش فوت کرده است.
سرهنگ سراوانی بابیان اینکه در قسمت هایی از بدن این مرد که قابل رویت بوده، هیچ آثاری از ضرب و جرح مشاهده نشد، اضافه کرد: ماموران مرزبانی بلافاصله مراتب را به اطلاع قاضی دادگاه عمومی مراوه تپه رساندند.
وی تصریح کرد: باحضور قاضی دادگاه، بازپرس و پلیس آگاهی در محل و تحقیقات اولیه انجام شده از اهالی روستای نارلی و عشایر منطقه، فعلا هویت متوفی که هیچ مدرک هویتی نیز همراه نداشته، مشخص نشده است.
فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان ادامه داد: با دستور قاضی، جسد به سردخانه یکی از مراکز درمانی منطقه منتقل شده تا تحقیقات تکمیلی درخصوص هویت و نیز دلیل فوت آن مشخص شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۶

۱۲ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44624

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک