کسی جز خداوند نمی تواند بحران کرونا را برطرف کندترکمن نیوز:  شیخ الازهر گفت: هیچ کس غیر از خدا نمی تواند بحران کرونا را برطرف کند وما به رحمت خداوند در این خصوص امید داریم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از الیوم السابع، «شیخ احمد طیب» که روز پنج شنبه به مناسبت کمپین فراخوان دعا برای برطرف شدن بیماری کرونا سخن می گفت، اظهار کرد: ما امروز مردم جهان را نسبت به تقرب به خداوند از طریق عبادت و دعا دعوت می کنیم و در عین حال جامعه بشری را به برادری انسانی و بازگرداندن ارزش های عدالت، صلح، همزیستی و برابری میان همه بشریت ترغیب می کنیم.

وی با اشاره به دعوت کمیته عالی تحقق اهداف سند برادری انسانی جهت دعا کردن برای بشریت و تقرب به خداوند جهت رفع بلای کرونا از سر جهان، افزود: باید چنین روزی در تازیخ بشریت جاودانه بماند و هرساله گرامی داشته شودتا از رهگذر آن به سمت جهانی حرکت کنیم که در آن محبت و فرهنگ اختلاف و تنوع حاکمیت داشته باشد و نژادپرستی، تعصب و انزجار از دیگران در آن جایی نداشته باشد.

شیخ احمد طیب ضمن تمجید از تلاش های پزشکان و کادرهای پزشکی و دانشمندان و پژوهشگران برای مبارزه با کرونا، تصریح کرد: روز دعا برای رفع بلای کرونا باید گام نخستی در مسیر صحیح و مملو از عشق و احترام و همکاری میان انسان ها باشد.

او خاطرنشان کرد: زمان آن رسیده که با نیت خالص به خداوند عزوجل روی آوریم تا خداوند نیت صادقانه ما و دل های پاکی که به سویش روی نموده را ببینید زیرا که کسی جزخداوند برطرف کننده بلایا نیست.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۲

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75295

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک