کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان 300x236 - کسب رتبه اول گلستان در ارزیابی ادارات کل امور روستایی و شوراها استانداری های کشورترکمن نیوز:   در آخرین ارزیابی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اداره کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان، رتبه نخست کشور را کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی استانداری، در نشست مجازی مدیران کل دفاتر روستایی و شوراها استانداری های کشور که با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و دکتر قربانی معاون امور دهیاری ها سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد، نتایج آخرین ارزیابی صورت گرفته اعلام گردید.

بر اساس این ارزیابی که در ۲۸ آیتم صورت گرفته است، به ترتیب استان های گلستان، یزد، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، هرمزگان، کرمان، بوشهر، لرستان و اصفهان مقام های اول تا دهم را کسب کردند.
در ۹ ارزیابی شش ماهه طی ۵ سال اخیر جهت سنجش ادارات کل امور روستایی و شوراهای کشور، استان گلستان همواره رتبه های اول تا سوم را کسب کرده که از این میان در ۴ ارزیابی از ۹ ارزیابی صورت گرفته، رتبه نخست را به دست آورده است.
علی نصیبی از تیرماه ۹۵ مسئولیت اداره کل امور روستایی و شوراها استانداری را برعهده دارد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۰۴ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81459

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک