هت‌تریک به موقع که جواب سماک را داد

آزمون 15 300x253 - کرونا و فیفا داغ سردار را بر دل ایرانی‌ها گذاشت!ترکمن نیوز: شاید بزرگترین حسرت بعد از هت‌تریک سردار آزمون تعویق دو بازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی قطر باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از ورزش سه، در روزهایی که کرونا فوتبال جهان را تعطیل کرده، هنوز هم دلیلی برای ایرانی‌ها وجود دارد تا فوتبال اروپا را پیگیری کنند. دلیلی مثل سردار آزمون و درخشش در ترکیب زنیت.

سردار آزمون امشب در ترکیب زنیت سه گل زد تا یک پاس گل داد تا اولین هت‌تریک خود را در لیگ روسیه انجام داده باشد. موضوعی که باعث خوشحالی او شد و در مصاحبه بعد از بازی نیز آن را به زبان آورد.

اما درخشش امروز آزمون یک حسرت برای ما ایرانی‌ها هم داشت. جایی که قرار بود تیم ملی در تعطیلات نوروزی دو بازی مرحله مقدماتی خود را برابر هنگ‌کنگ و کامبوج انجام دهد اما به علت شیوع ویروس کرونا لغو شد. بی شک این میزان از آمادگی سردار می‌توانست کمک خوبی به تیم ملی در این مسیر حساس و هم‌چنین اسکوچیچ در قدم اول بکند که این اتفاق در نهایت بدشانسی رخ نداد.

آزمون با این درخشش جواب سرمربی خود را هم داد. سماک در مصاحبه‌ای گفته بود سردار هنوز به سطح ایده‌آل نرسیده و احتیاج به زمان دارد. اما این مهاجم ایرانی با تاثیرگذاری بر روی چهار گل جایگاه خود در ترکیب زنیت را مستحکم‌تر از همیشه کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۷

۲۴ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

71411

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک