1 300x188 - کرونا رونالدو را فراری دادترکمن نیوز: فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در تمرینات گروهی این تیم ایتالیایی شرکت نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از نشریه «دیلی استار»، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس با انتشار خبر ابتلای مجدد پائولو دیبالا، به ویروس کرونا از بازگشت به تورین سر باز زد.

در این هفته برای چهارمین بار در ۶ هفته اخیر خبری مبنی بر مثبت بودن تست کرونای پائولو دیبالا و نامزدش منتشر شده است. رونالدو از طریق دوستان مطبوعاتی خودش این خبر را رسانه‌ای کرده تا به بهانه ناسالم بودن کمپ یوونتوس مدت بیشتری را در پرتغال مانده و استراحت کند.

چند روز قبل اعلام شد کریستیانو رونالدو به زودی و برای شرکت در تمرینات یوونتوس به ایتالیا باز خواهد گشت، اما هنوز این اتفاق رخ نداده و ستاره پرتغالی همچنان در مادیرا حضور دارد. زمان دقیق بازگشت رونالدو به ایتالیا مشخص نیست.

این در حالی است که نامزد دیبالا مدعی شد خبر ابتلای مجدد پائولو به ویروس کرونا کار او نبوده و مشخص نیست چه کسی این کار را انجام داده است.

رونالدو در این روز‌ها بار‌ها تصاویری از تمرینات خود در خانه در صفحه رسمی اش منتشر کرده، اما چندی قبل او در مادیرا و در زمین تمرین عمومی حضور پیدا کرده که این رفتار مورد انتقاد برخی قرار گرفته و منتقدان مدعی شدند ستاره ۳۵ ساله قوانین را رعایت نکرده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۴

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74355

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک