کاهش 30 درصدی آمار طلاق در گميشان اخبار گمیشان– ترکمن نیوز- آمار طلاق در ۴ ماهه نخست امسال در مقايسه با مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد کاهش داشته است .

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، فرماندار گمیشان در جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان با بیان اینکه آمار طلاق در ۴ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد کاهش داشته است، گفت: استفاده از ظرفیت علما و روحانیون، برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی ویژه خانواده ها و برجسته نمودن زشتی طلاق در جامعه در دست یابی به این موفقیت موثر بوده است.

امیرشیر توماج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمار ولادت ثبت شده طی چهار ماه اول امسال افزود : طی این مدت ۵۸۷ مورد ولادت در شهرستان به ثبت رسیده که ۳۱۲ نفر پسر و ۲۷۵ نفر دختر بوده است.

وی همچنین گفت : در این مدت ۱۹۹ مورد ازدواج به ثبت رسیده است که میانگین سن ازدواج برای مردان حدود ۲۵ سال و زنان حدود ۲۱ بوده است.

رییس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی گمیشان با اشاره به روند ثبت نام متقاضیان کارت هوشمند ملی در سطح شهرستان نیز گفت : طی چهار ماه اول سال ۴ هزار و ۴۱۱ نفر برای ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند که باید این تعداد تا پایان سال به ۱۵ هزار نفر در سطح شهرستان برسد.

فرماندار گمیشان افزود: جمع کل درخواست کنندگان کارت هوشمند ملی در شهرستان گمیشان از اول شروع این فرآیند تاکنون ۳۴ هزارو ۱۵۵ نفر می باشد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: iribnews.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۴

۰۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30218

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک