کاهش ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در گلستان/ احتمال اختلال در تردد محورهای کوهستانی وجود دارد هواشناسی-ترکمن نیوز-  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه سرد و بارشی به استان گلستان دمای هوا در استان ۸ تا در جه کاهش یافته و بارش باران در سراسر گلستان آغاز شده و به علت بارش برف در مناطق کوهستانی، احتمال اختلال در تردد در این محورها وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به نفوذ سامانه بارشی و سرد به استان اظهار داشت: از امروز با نفوذ سامانه سرد و بارشی، دمای هوای استان بین ۸ تا ۱۰ درجه کاهش یافته و بارش باران و دعدوبرق و مواج شدن دریای خزر را سبب شده است.

وی افزود: در این مدت به علت بارش برف در نواحی کوهستانی، پدیده مه غلیظ و کاهش قابل ملاحظه دید، اختلال در جاده‌های کوهستانی استان گلستان پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان با بیان اینکه این شرایط جوی تا روز سه‌شنبه در استان ادامه دارد، گفت: احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در شهرهای استان نیز در این مدت وجود دارد.

رحمان‌نیا با بیان اینکه بارش برف در مناطق کوهستانی آغاز شده، افزود: در این مدت دریای خزر نیز مواج است و ارتفاع موج تا ۲ متر می‌رسد و باید صیادان پره و گردشگران دریایی در این مدت از فعالیت در دریا خودداری کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۳

۱۴ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44779

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک