40860 300x194 - کاهش آبگرفتگی سطح شهر گمیشان به 12 درصدگمیشان-ترکمن نیوز- فرماندار شهرستان گمیشان گفت: در حال حاضر میزان آبگرفتگی در سطح شهر گمیشان به ۱۲ درصد کاهش یافته و اگر شرایط دیگری پیش نیاید، ظرف سه روز دیگر آب به طور کامل از سطح شهر خارج می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امیرشیر توماج اظهار کرد: آبهای سطح شهر را از طریق کانال ها به تالاب گمیشان و دریا منتقل می کنیم. در معابری که امکان انتقال آب با کانال وجود ندارد، با استفاده از پمپ آب را تخلیه می کنیم.

وی درخصوص وضعیت راههای این شهرستان گفت: راه گمیشان به خواجه نفس از هفته گذشته با ایجاد پل های موقت بازگشایی شد و در حال حاضر تردد با محدودیت ترافیکی در حال انجام است.

توماج ادامه داد: راه گمیشان به سیمین شهر نیز با خودروهای شاسی بلند امکان تردد وجود دارد.

فرماندار شهرستان گمیشان بیان کرد: راه گمیشان به اینچه برون که راه دسترسی به روستاهای مرزی این شهرستان نیز محسوب می شود، در ۴ نقطه برش داده شده بود که تاکنون در سه محل پل سازی صورت گرفته و پل دیگر تا عصر امروز راه اندازی می شود.

وی یادآور شد: از زمان بروز سیلاب تاکنون حتی یک دقیقه هم آب و برق و گاز و تلفن در گمیشان قطع نشده است.

توماج ضمن تشکر از همکاری دستگاه های اجرایی مختلف و نیروهای مسلح، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته مشکلی در کمک رسانی به مردم نداریم.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۰

۲۱ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51074

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک