Kanon 14M 4 300x203 - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچون گذشته به میدان آمد+تصاویرگنبدکاووس– ترکمن نیوز- در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در منطقه طرح شهید شوشتری (سید ‌آباد) به دعوت انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۱ گنبد کاووس نیز برای ارتقاء بخشیدن به فرهنگ مطالعه در این منطقه آسیب پذیر و کم برخوردار به میدان آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، چندیست که انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با دعوت از نهاد ها و ارگان ها و سازمان های مردم نهاد به پشتیبانی پایگاه مقاومت منتظران مهدی (عج) ،مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و پایگاه فرهنگی محله سید آباد و بدلجه برنامه های فرهنگی بسیاری با محوریت کتاب و کتابخوانی در این محله برگزار می کند.
این بار از خانم ندا جلالی مسئول محترم این کانون که از شاعره های معروف شهرستان می باشند به عنوان کارشناس قصه گویی دعوت به عمل آمد.
در این نشست خانم جلالی چندین کتاب از کتابهای کانون را برای کودکان ونوجوانان حاضر خوانش نمودند قصه های از پیامبرگرامی اسلام از آن جمله بود.
در ادامه این مراسم چند تن از حاضرین در نشست نیز کتابهایی را که قبلا خوانده بودند برای حاضرین معرفی کرده و توضیح دادند.
حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و بدلجه نیز با حضور در بین شرکت کنندگان و تقدیر و تشکر از آنان با اهدا جوایز و پذیرایی آنان را مورد تشویق قرار داد.

خبرنگار: سید علی کریمیان                                انتشاردهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۴

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30926

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک